O Firmie
agencjawirtualna.pl
Jesteśmy agencją pełną nieszablonowych pomysłów.

Branżę marketingową znamy bardzo dobrze. Wręcz od podszewki, ponieważ zaczynaliśmy jeszcze w erze pozycjonowania firm w książkach telefonicznych PKT.PL. Zbieraliśmy reklamy do książki w wersji drukowanej oraz przekształcaliśmy treści na potrzeby elektronicznej wersji. Digital to nasz świat. Nieustannie śledzimy trendy i przechodzimy coraz więcej szkoleń, aby zawsze być na bieżąco.

JAK PRACUJEMY?

Zawsze wspólnie z Klientem ustalamy, jakie rozwiązanie będzie dla niego najkorzystniejsze. Każda branża i model biznesowy rządzi się swoimi prawami, dlatego indywidualnie rozpatrujemy założone cele. To od nich w dużej mierze zależy dobór właściwych narzędzi komunikacji marketingowej. Coraz więcej firm zakłada własne strony internetowe. To już standard. My pomagamy uruchomić pierwszą witrynę i odpowiednio ją wypozycjonować a także zmodernizować już istniejące. Ważnym wsparciem komunikacji są także profile w mediach społecznościowych, które dzięki naszym radom dają firmom możliwość efektywnego kontaktu z fanami a dzięki zoptymalizowanym kampaniom skalują sprzedaż produktów i usług. Przy tworzeniu strategii komunikacji dla Klienta kierujemy się doświadczeniem i dążymy do osiągnięcia jak najlepszych wyników.

Jesteśmy zgranym zespołem pełnym pasji i zaangażowania. Pracujemy elastycznie i w zgodzie z naszymi wartościami. Profesjonalna obsługa to podstawa. Wierzymy, że sukces Klienta jest naszym sukcesem.

WIEMY JAK:

  • Stworzyć identyfikację wizualną marki;
  • Przeprowadzić skuteczny rebranding;
  • Pisać angażujące posty w mediach społecznościowych;
  • Zwiększać zasięg komunikatów i konwersje;
  • Prowadzić efektywną kampanię reklamową w Google;
  • Zbudować i wypozycjonować stronę i sklep;
  • Stworzyć prezentację multimedialną i spacery 3D;
  • Zaplanować długoterminową strategię komunikacji.

Zachęcamy do dalszego przeglądania naszej strony i zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Za prowadzenie Agencji Wirtualnej w Radomiu odpowiada Karolina Skóra. Marketing to jej pasja od 2016 roku, kiedy zdecydowała się na studia podyplomowe z Marketingu Internetowego w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie.
Jak sama o sobie mówi „Ciągły rozwój i nauka to moja osobista misja. Internet i jego możliwości ewoluują dynamicznie, dlatego bardzo ważne jest, aby być z digitalowymi narzędziami i trendami na bieżąco”.

Karolina lubi kontakt z ludźmi, jest otwarta na niebanalne rozwiązania, chętnie łączy odważne pomysły i szalone idee z doświadczeniem. Dla niej najważniejsza  w biznesie jest skuteczność, zaufanie i długofalowe relacje.Jej głównym atrybutem jest działanie, dlatego nie spocznie, dopóki Klient nie zostanie obsłużony na najwyższym poziomie z jakościowymi efektami współpracy. Prywatnie jest właścicielką nieposkromionego Westa, każdy dzień zaczyna od zaparzenia mocnej Yerba mate, wielka fanka zdrowego stylu życia, marzy jej się dom w lesie.

Adres e-mail do Karoliny: k.skora@agencjawirtualna.pl